Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Filip Młodowiec w kategorii juniorów do lat 8, Mateusz Hanasiewicz juniorów do lat 13 i Julia Banaś juniorek do lat 13 zwycięzcami Turnieju Warcabowego z Okazji Dnia Dziecka.

Utworzono dnia 07.06.2021
Czcionka:

W piątek 4 czerwca w Szkole Podstawowej w Starych Oleszycach został rozegrany Turniej w warcaby 100-polowe z Okazji Dnia Dziecka. Był to ostatni sprawdzian naszych zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Dąbkach. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze, wygrywając trzy z sześciu kategorii wiekowych.

JUNIORKI DO LAT 8:

1. Marika Gancarz - SGU Czarni Oleszyce.

2. Małgorzata Szutka - MUKS Libero Basznia Dolna.

3. Anna Pilśniak - SGU Czarni Oleszyce.

.... 4. Emilia Hypiak- MUKS Libero Basznia Dolna. 6. Anastazja Krzych- MUKS Libero Basznia Dolna. 12. Barbara Szutka- MUKS Libero Basznia Dolna

JUNIORZY DO LAT 8:

1. Filip Młodowiec - MUKS Libero Basznia Dolna.

2. Paweł Mazur - SGU Czarni Oleszyce.

3. Michał Skiba - LKS UNIA Horyniec-Zdrój.

... miejsca pozostałych naszych reprezentantów 11. Jakub Kuryś 12. Dominik Sienkiewicz 13. Dawid Polniak 14. Kacper Pawlik 19. Alan Owczarek 20. Karol Walczy

 JUNIORZY DO LAT 10:

1. Tobiasz Dobrowolski - LKS UNIA Horyniec-Zdrój.

2. Marek Malec - MUKS Libero Basznia Dolna.

3. Jakub Szutka - MUKS Libero Basznia Dolna. ... 4. Kacper Polak- MUKS Libero Basznia Dolna.

JUNIORKI DO LAT 13:

1. Julia Banaś - MUKS Libero Basznia Dolna.

2. Justyna Janusz - SGU Czarni Oleszyce.

3. Oliwia Szpunar - SGU Czarni Oleszyce. ... 4. Viktoria Haliniak- MUKS Libero Basznia Dolna.

JUNIORZY DO LAT 13:

1. Mateusz Hanasiewicz - MUKS Libero Basznia Dolna.

2. Jakub Papiernicki - LKS UNIA Horyniec-Zdrój.

3. Filip Kalmuk - SGU Czarni Oleszyce. ... 4. Dawid Ciepły 6. Sebastian Młodowiec 8. Norbert Ludwik

Dzień Dziecka.

Utworzono dnia 07.06.2021, 16:54

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 118

W poprzednim tygodniu: 160

W tym miesiącu: 393

W poprzednim miesiącu: 773

Wszystkich: 46562

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny