Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ponad 100 zawodników wzięło udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych w warcabach 100-polowych

Utworzono dnia 04.06.2019
Czcionka:

W piątek 24 maja 2019 roku na Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baszni Dolnej zostały rozegrane XVIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w warcabach 100-polowych.

W turnieju udział wzięło 101 zawodników z 12 Szkół: SP Horyniec-Zdrój, SP Młodów, SP Lubaczów, SP Dachnów, SP Cieszanów, SP Oleszyce, SP Stare Oleszyce, SP Wielkie Oczy, SP Łukawiec, SP Stary Dzików, SP Cewków i SP Basznia Dolna.

Wyniki w kategorii 2010 i młodsze dziewczyn: (czołowa 10).

1. Anna Jastrzębska- SP Wielkie Oczy

2. Katarzyna Jastrzębska- SP Wielkie Oczy

3. Nina Kalmuk- SP Stare Oleszyce

4. Amelia Szpunar- SP Stare Oleszyce

5. Kinga Kurak- SP Stare Oleszyce

6. Maja Stefanów- SP Stare Oleszyce

7. Michalina Kopciuch- SP Oleszyce

8. Nikola Borkowska- SP Oleszyce

9. Anna Demska- SP Oleszyce

10. Izabela Antonik- SP Basznia Dolna

…...

16. Zuzanna Nicpoń- SP Basznia Dolna

18. Anastazja Krzych- SP Basznia Dolna

Wyniki w kategorii chłopców 2010 i młodsi:

1. Dawid Ciepły- SP Basznia Dolna

2. Adam Deneka- SP Basznia Dolna

3. Bartosz Gier- SP Stare Oleszyce

4. Patryk Lorenc- SP Basznia Dolna

5. Hubert Goraj- SP Stary Dzików

6. Jakub Juzwa- SP Basznia Dolna

7. Dominik Motyka- SP Horyniec-Zdrój

8. Michał Ludwiczuk- SP Horyniec-Zdrój

9. Tobiasz Dobrowolski- SP Horyniec-Zdrój

10. Radosław Osiowy- SP Stare Oleszyce

…...

12. Marek Malec- SP Basznia Dolna

16. Miłosz Breś- SP Basznia Dolna

23. Filip Młodowiec- SP Basznia Dolna

Wyniki w kategorii dziewczyn 2009 i starsze:

1. Kinga Hulak- SP Lubaczów

2. Klara Kornaga- SP Horyniec-Zdrój

3. Kinga Krzych- SP Basznia Dolna

4. Zuzanna Czerniak- SP Stary Dzików

5. Julia Nazarko- SP Horyniec-Zdrój

6. Julia Banaś- SP Horyniec-Zdrój

7. Milena Śliwa- SP Stary Dzików

8. Wiktoria Węgrzyn- SP Horyniec-Zdrój

9. Natalia Dobosz- SP Oleszyce

10. Jagoda Kozicka- SP Stary Dzików

Wyniki w kategorii chłopców 2009 i starsi:

1. Filip Kalmuk- SP Stare Oleszyce

2. Mateusz Sysak- SP Basznia Dolna

3. Jakub Papiernicki- SP Horyniec-Zdrój

4. Łukasz Malec- SP Basznia Dolna

5. Tobiasz Weber- SP Basznia Dolna

6. Maciek Kisyk- SP Basznia Dolna

7. Dawid Siteń- SP Lubaczów

8. Dawid Basznianin- SP Horyniec-Zdrój

9. Radosław Butyński- SP Oleszyce

10. Eryk Kopciuch- SP Oleszyce

Organizatorzy: - Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie, - MUKS Libero Basznia Dolna, - Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, - Zsp Basznia Dolna

Sędzią turnieju była Pani Ewa Zuk.

Zdjęcia: Pan Jan Artymowicz.

zdjęcia

Utworzono dnia 04.06.2019, 16:20

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 65

W poprzednim tygodniu: 176

W tym miesiącu: 432

W poprzednim miesiącu: 495

Wszystkich: 28002

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny