Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Nauczyciele

Czcionka:

Wykaz nauczycieli w ZSP Basznia Dolna

 

1.         Batycka Małgorzata  - biblioteka szkolna

2.         Dydyk Barbara – nauczycielka języka polskiego, / wychowawca kl. IV sp /

3.         Dydyk Bolesław- dyrektor szkoły, nauczyciel historii

4.         Fircowicz Józef – nauczyciel wych.fiz, wychowawca świetlicy

5.         Frant- Kornaga Magdalena – nauczycielka języka angielskiego, / wychowawca kl. VII /

6.         Hanus Jan – nauczyciel biologii, techniki, przyrody,/ wychowawca świetlicy /

7.         Hanus Jolanta – nauczycielka matematyki, chemii, fizyki

8.         Hass Edyta – z-ca dyrektora / nauczycielka języka niemieckiego 

9.         Kindrat Irena - nauczycielka języka polskiego / wychowawca kl. VI sp /

10.       Korzeń Teresa – nauczanie zintegrowane / wychowawca kl. I sp /

11.        Juzwa Elżbieta – wychowanie przedszkolne, wychowawca PP,  

12.       Ks. Piotr Grzechnik - nauczyciel religii

14.       Nepelska Władysława - wychowanie przedszkolne, wychowawca PP

15.       Pietraszek Ewa – kierownik świetlicy, nauczycielka historii, Wos-u, / wychowawca kl. VIII sp /

15.       Rawska – Śmieciuch Anna - nauczanie zintegrowane, / wychowawca kl. III sp , wdżwr,  zajęcia artystyczno - taneczne /

17.       Szczybyło Michał - nauczyciel wych.fiz, Lokalny Animator Sportu- opiekun Orlika, instruktor szachowy i warcabowy  - / Warcaby 100 - polowe /

18.       Sanok Teresa - wychowanie przedszkolne, wychowawca PP

19        Strojna Krystyna – pedagog szkolny, / wychowawca świetlicy /

21.       Szczybyło Elżbieta – nauczycielka matematyki, / wychowawca kl. V sp /

22.       Tkacz Joanna – nauczyciel wspomagający, nauczyciel doradztwa zawodowego, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

23.       Wacnik Jadwiga - nauczanie zintegrowane, / wychowawca kl. II sp /

24.       Wasyluk Maria - nauczycielka języka angielskiego

25.       Zaremba Barbara – nauczanie indywidualne

26.       Żmij Renata - wychowanie przedszkolne, wychowawca klasy " 0 " , / logopeda /

27.       Witko Małgorzata – nauczycielka informatyki / w zastępstwie również nauczycielka fizyki /

28.       Mendyk Małgorzata – nauczycielka geografii

29.       Młodowiec Paweł – nauczyciel muzyki

30.       Pałczyński Robert – nauczyciel plastyki

31.       Gądek Barbara - / w zastępstwie nauczycielka chemii /

32.       Czernysz Danuta - / w zastępstwie nauczycielka geografii /

 

 

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny